Najčastejšie otázky

Cíferník a figúrky sú výrobené z vysokokvalitnej brezovej a bukovej preglejky. Cíferník je pokrytý farebným olejom, ktorý je certifikovaný a bezpečný aj pre detí. 

Nemecký hodinový strojček Hermle je úplne tichý. Jemné tikanie robí sekundová červená ručička, avšak nevykazuje diskomfort ani v spánkovej miestnosti.

Hodiny s priemerom 37 cm nemajú sekundovú ručičku, a na menších hodinách je možné ju odstrániť na požiadanie.

Áno, vieme pre teba vyrobiť hodiny s hocijakými figúrkami, ktoré ponúkame v iných typoch hodín. Napíš nam správu, výber si aké figúrky chceš, my pripravíme grafický výzor a pošleme ti na odsúhlasenie. Po schválení dané hodiny vyrobíme a pošleme. Táto možnosť je úplne bezplatná a cena za hodiny je klasická ako uvedená v obchode.  

Štandardná AA betéria. Batérie nie sú súčasťou balenia produktu.

Zasielky sú uložené buď na pošte alebo vo výdajnom mieste Packeta do 18 dní. V prípade ak sa tvoja zasielka k nám vráti, pošleme ti ju znovu, ale poštovné sú na tebe.

Zásielka bude uložená na poštovom oddelení po dobu 18 dní. Poštár zanechá v tvojej schránke žltý lístok s informáciami. Ak tento lístok nenájdeš, môžeš sa pozrieť na trackingové informácie Slovenskej pošty. Stačí tam zadať trackovacie číslo, ktoré si dostal k objednávke.

Ak sa ti nepodarí nájsť zásielku ani pomocou trackovacieho čísla a zásielka sa stratila, prosím, napíš nám e-mail. Nezúfaj, určite sa pokúsime ju nájsť. Ak je zásielka úplne stratená a nedá sa vôbec dohľadať, vrátime ti peniaze alebo ti tover zašleme nanovo.