o nas baner Izywood

O nás

Vlastnými rukami tvoríme drevené darčeky pre vás

Sme rodina, ktorá sa venuje výrobe vysokokvalitných drevených výrobkov. Vďaka viac ako 8 rokom skúseností sme zdokonalili naše umenie spracovania dreva, dizajnu a remeselnej výroby. Naša vášeň nás priviedla k výrobe jedinečných, zmysluplných darčekov, ktoré sa odlišujú od masovo vyrábaných alternatív a darujú vám okamihy plné radosti.

Izywood o nas baner 3
Naša história

Tvoríme produkty od roku 2015

„Koncom roka 2014 sme sa presťahovali z Ukrajiny na Slovensko. Projekt sa začal ako môj malý pokus o „dospelosť”. Chcel som pomôcť rodičom a zároveň uplatniť svoje skúsenosti s náradím a drevom v čase, keď som končil základnú školu. Rodičia prispievali nápadmi a krátko nato sme spolu vytvorili prvú populárnu kolekciu produktov – drevené hrebene s postavičkami z obľúbených filmov. Vtedy sa náš brand volal MustHaveGift a naše produkty sme dávali na online platformy ako Etsy a Amazon.
Za tie roky sme sa naučili veľa užitočných vecí a zdokonaľovali naše produkty do podoby, v ktorej ich vidíš dnes. Rozhodli sme sa osviežiť našu značku a premenovali sme sa na Izywood. Spolu dennodenne vyrábame produkty, ktoré odrážajú naše rodinné hodnoty a nesú potešenie pre vás aj pre nás.“

Ruslan

„Naša vášeň pre autentickú remeselnú výrobu a zmysel pre detail zaručuje, že každý darček je nielen krásny, ale má aj srdce a príbeh.”

Rodina

Spolu tvoríme pre vás a vašich blízkych

Radosť

Veríme v úprimnú radosť z darovania

Tvorivosť

Vytvárame jedinečné a kvalitné produkty

Naš tím

ruslan

Ruslan Rustemov

Founder, Product designer
„Remeslo a chuť vytvárať kreatívne produkty je u mňa v krvi. Rád tvorím vecičky nielen fyzické, ale aj digitálne.”
iryna

Iryna Rustemová

CEO, Customer service manager
„Stáram sa o našich klientov a fungovanie biznisu.”
Diana

Diana Rustemová

Graphic designer
„Mám zmysel pre detail, estetické cítenie a rada sa venujem grafike.”
izet

Izet Rustemov

Production manager
„Svoje znalosti výrobných procesov a skúsenosti s materiálmi a náradím pretváram do našich kvalitných výrobkov.”
Výrobný proces

Ako to robíme?

V našej útulnej dielni spájame kreativitu a poctivosť, aby sme svoje návrhy priviedli k životu. Každý kus je precízne vyrobený našimi rukami, čo zaručuje, že každý z nich má svoj vlastný charakter a dušu. Sme hrdí na to, že ponúkame možnosť personalizácie a výroby na mieru. To nám umožňuje vytvoriť darček, ktorý je skutočne jedinečný, tak ako vy.

Snažíme sa spájať moderné trendy s pocitom útulnosti domova, vďaka čomu sú naše výrobky vhodné do každého interiéru a na každú príležitosť.

Newsletter

Prihlás sa na odber našich noviniek a dostávaj výhodné ponuky a zľavy

Spoj sa s nami

IMG E3372
il 1140xN.3907941958 i9ya
yoga hodiny