O produkte: Ručne vyrábané drevené hodiny so figurkami koní

Zdieľať článok:
Objavte pôvab našich ručne vyrábaných drevených hodín s figurkami koní v pohybe. Unikátne a elegantné hodiny, ktoré spríjemnia atmosféru akéhokoľvek domova.

Vítame ťa v našom prvom blogovom príspevku, v ktorom by sme radi predstavili naše jedinečné ručne vyrábané nástenné hodiny so figurkami koní. Tieto hodiny sú nielen funkčným a praktickým doplnkom do tvojho domova, kancelárie alebo chatky, ale zároveň predstavujú aj jedinečný kúsok umeleckej remeselnosti. Poďme sa teda spoločne ponoriť do tohto fascinujúceho sveta.

Každé hodiny je vytvorené s veľkou starostlivosťou a zmyslom pre detail. Pri ich tvorbe kladieme dôraz na kvalitu, detaily a eleganciu. Veríme, že naše hodiny sú viac ako len zariadenie, ktoré ukazuje čas. Sú to kúsky, ktoré odrážajú našu lásku k remeslu a prírode.

Pri objednávke našich hodín máš možnosť si vybrať personalizáciu. Pod ručičky hodín nalepíme drevený štítok s vygravírovaným menom, alebo hocijakým iným slovom, ktoré si praješ. Týmto spôsobom hodiny stanú ešte osobnejším darčekom pre tvojho blízkeho. Táto možnosť personalizácie je pre teba úplne bezplatná.

Našu kolekciu hodín ponúkame v troch rôznych veľkostiach ciferníka: 25 cm, 30 cm a 37 cm. Takže si môžeš vybrať tú správnu veľkosť, ktorá zapadne do tvojho interiéru.

A čo sa týka farieb, máme pre teba širokú paletu voľby. Môžeš si vybrať z 10 rôznych farieb, vrátane tmavého dreva, svetlého dreva, červenej, zelenej, modrej a textúrovanej sivej, ktoré vystihujú prirodzenú štruktúru dreva. Pre tých, ktorí uprednostňujú jednoduchší vzhľad, ponúkame aj čierne, biele, sivé a smaragdovo zelené ciferníky, ktoré majú pokrytie, skrývajúce textúru dreva. Všetky farby a oleje, ktoré používame, sú certifikované a bezpečné aj pre deti.

Figúrky koní, ktoré sú súčasťou hodín, sú vyrobené z dreva a majú prirodzenú svetlú farbu. Pre hodiny s bielym ciferníkom sú figúrky nafarbené čiernou farbou. Každý kúsok je starostlivo vyhladený a nalepený, aby sme mohli garantovať perfektnú kvalitu a trvanlivosť produktu.

Menšie hodiny (25 cm a 30 cm) sú vybavené tromi plastovými hodinovými ručičkami, zatiaľ čo väčšie hodiny (37 cm) majú kovové ručičky bez sekundovej ručičky. Všetky naše hodiny sú vybavené tichým nemeckým Hermle strojčekom a fungujú na jednu AA batériu (ktorá nie je súčasťou balenia). Ak preferuješ úplne tiché hodiny, stačí nám dodať poznámku k objednávke a my do hodín nevložíme sekundovú ručičku. Vybavenie strojčeka zahŕňa aj kovový vešiačik, ktorým sa hodiny jednoducho zavesia na klinec v stene.

Dúfame, že sa ti náš prvý blogový príspevok páčil a že sme ťa obohatili o zaujímavé informácie o našich ručne vyrábaných drevených hodinách so figurkami koní. Ak máš akékoľvek otázky alebo sa chceš podeliť o svoje skúsenosti, neváhaj nám napísať. Ďakujeme za tvoju podporu a tešíme sa na ďalšie príbehové chvíle spolu!

Zdieľať článok:

Súvisiace články

Objavte pôvab našich ručne vyrábaných drevených hodín s figurkami koní v pohybe. Unikátne a elegantné hodiny, ktoré spríjemnia atmosféru akéhokoľvek domova.
Tvoj svadobný deň je vzácnym okamihom, oslavou lásky a začiatkom krásnej cesty. V Izywood chápeme, že je dôležité, aby bol tento deň skutočne nezabudnuteľný, a naša nádherná svadobná kolekcia je navrhnutá tak, aby dodala tvojmu výnimočnému dňu nádych autentickosti a elegancie.
Newsletter

Prihlás sa na odber naších noviniek a dostavaj výhodné ponuky a zľavy